wróć do wiadomości


[anime] Nadchodzą dwa filmy kinowe oraz kolejny odcinek specjalny.

Wiadomo już, że pojawi się kolejny, trzeci odcinek specjalny Shingeki no Kyojin, który jednocześnie zakończy tę miniserię oavek dołączanych do mangi. Będzie można go nabyć wraz z wydaniem specjalnym 14. tomiku SnK. Premiera odcinka przewidziana została na 8 sierpnia 2014 roku.
Jednakże to nie koniec niespodzianek dla fanów kaprala i spółki - producent anime podał informację, że trwają prace nad dwoma filmami kinowymi Shingeki no Kyojin, które trafią na duże ekrany odpowiednio: pierwszy w 2014 roku, natomiast drugi w 2015 (dokładne daty na razie nie są znane). Niestety będą to tylko streszczenia pierwszej serii anime - w pierwszej kinówce zobaczymy najciekawsze wydarzenia z odcinków 1-13, natomiast w drugiej z epizodów 14-25. Filmy otrzymały tytuły po openingach, które umilały nam oglądanie poszczególnych części - tak więc obraz z 2014 roku zostanie nazwany "Guren no Yumiya", a ten z 2015 roku "Jiyuu no Tsubasa".
Biorąc pod uwagę zakończenie serii oavek oraz próbę przypomnienia widzom wydarzeń z pierwszej serii poprzez wydanie filmów kinowych, można domyślać się, że druga seria ruszy, zgodnie z przewidywaniami, już w 2015 roku. Jeśli pojawią się jakieś oficjalne informacje na ten temat, standardowo natychmiast zamieścimy je w newsach.

Dodano: 08.04.2014

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.