wbijam.pl Wsparcie Kontakt


wróć do wiadomości


[anime] Nadchodzą dwa filmy kinowe oraz kolejny odcinek specjalny.

Wiadomo już, że pojawi się kolejny, trzeci odcinek specjalny Shingeki no Kyojin, który jednocześnie zakończy tę miniserię oavek dołączanych do mangi. Będzie można go nabyć wraz z wydaniem specjalnym 14. tomiku SnK. Premiera odcinka przewidziana została na 8 sierpnia 2014 roku.
Jednakże to nie koniec niespodzianek dla fanów kaprala i spółki - producent anime podał informację, że trwają prace nad dwoma filmami kinowymi Shingeki no Kyojin, które trafią na duże ekrany odpowiednio: pierwszy w 2014 roku, natomiast drugi w 2015 (dokładne daty na razie nie są znane). Niestety będą to tylko streszczenia pierwszej serii anime - w pierwszej kinówce zobaczymy najciekawsze wydarzenia z odcinków 1-13, natomiast w drugiej z epizodów 14-25. Filmy otrzymały tytuły po openingach, które umilały nam oglądanie poszczególnych części - tak więc obraz z 2014 roku zostanie nazwany "Guren no Yumiya", a ten z 2015 roku "Jiyuu no Tsubasa".
Biorąc pod uwagę zakończenie serii oavek oraz próbę przypomnienia widzom wydarzeń z pierwszej serii poprzez wydanie filmów kinowych, można domyślać się, że druga seria ruszy, zgodnie z przewidywaniami, już w 2015 roku. Jeśli pojawią się jakieś oficjalne informacje na ten temat, standardowo natychmiast zamieścimy je w newsach.

Dodano: 08.04.2014

comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.