wróć do wiadomości


[anime] Dodano nową opcję.

Od teraz na podstronie danego odcinka można znaleźć informację, na podstawie których rozdziałów mangi został oparty i przejść do danych chapterów. Na przykład, zgodnie z poniższym obrazkiem, odcinek 3 anime jest oparty na stronach 4-37 rozdziału 15 oraz na całym rozdziale 16. Dzięki temu osoby, które chcą zobaczyć, jak ten same wydarzenia zostały przedstawione w mandze, mogą to zrobić, nie ryzykując zaspoilerowania sobie dalszego ciągu wydarzeń. Oczywiście opcja ta działa również w drugą stronę - na podstronach poszczególnych chapterów można znaleźć informację, w których odcinkach anime znajdziemy wydarzenia w nich zawarte.

Dodano: 08.05.2013

comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.