wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Regulamin komentarzy

1. Zakazane są spoilery, czyli spekulowanie lub opisywanie wydarzeń wykraczających poza dany odcinek oraz odcinki poprzednie. Na temat mangi/light novel lub innego pierwowzoru, na którym oparte jest anime, można dyskutować w Strefie Spoilerów.
2. Jako że jest to strona fanowska, należy powstrzymywać się od hejtu i zbyt dosadnego atakowania anime. Gdy seria nie przypadnie nam do gustu, lepiej odpuścić komentowanie lub też tonować swoje komentarze, doszukując się również pozytywnych stron. Szanujmy się i dbajmy o pozytywną atmosferę na stronie.
3. Zakazane jest wklejanie jakichkolwiek linków lub reklamowanie innych stron. Jedyną formą mediów, jaką można udostępniać, są wstawione na serwer Disqusa obrazki.
4. Staramy się poprawnie pisać po polsku (koniecznie z polskimi znakami oraz znakami interpunkcyjnymi), a także ograniczać wulgaryzmy oraz krzyk (pisanie dużymi literami).
5. Staramy się pisać na temat, błędy czy też pytania/uwagi odnośnie tłumaczenia i strony należy kierować na e-mail podany w dziale Kontakt.
6. Nie obrażamy innych użytkowników, na wypowiedzi odpowiadamy czystymi argumentami bez ad personam.
7. Wszystkie zasady dotyczą również awatarów i nicków, czyli nie wstawiamy w nie spoilerów czy obraźliwych/wulgarnych treści.
8. Staramy się nie poruszać tematów realnej polityki oraz delikatnych jak religia, chyba że niezbędne jest ich użycie w odniesieniu do sytuacji w anime, jednak wtedy również mają to być suche fakty bez atakowania drugiej strony dyskursu.
9. Nie wstawiamy tekstów/obrazków NSFW (golizna) oraz drastycznych.
10. Skupiamy się na komentowaniu danego odcinka/artykułu, bez wybiegania na inne tematy (offtopicowania).
11. Możliwe jest korzystanie z następujących tagów, oczywiście zgodnie z ich przeznaczeniem (nie należy nadużywać pogrubiania):
- <strong>treść</strong> - pogrubienie tekstu;
- <blockquote>treść</blockquote> - cytat;
- <em>treść</em> - kursywa, tekst pochylony;
- <strike>treść</strike> - przekreślenie;
- <p>treść</p> - paragraf;
- <spoiler>treść</spoiler> - oznaczenie spoilera, ukrycie części tekstu.

Dodano: 15.03.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.