Shingeki no Kyojin 24 "Litość":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 24.
Polski tytuł odcinka: Litość.
Japoński tytuł odcinka: 慈悲 ―ストヘス区急襲②― (jihi -sutohesu-ku kyuushuu (2)-).
Data premiery: 21.09.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Jiyuu no Tsubasa" by Linked Horizon.
Ending: "great escape" by cinema staff.
Powiązania z mangą: rozdział 32s09-46, 33s01-03.
Opis odcinka: „Plan nie wypalił. Annie domyśliła się, co planują jej byli towarzysze ze 104. Oddziału Treningowego i na wszelki wypadek przygotowała pierścień z wysuwanym ostrzem. Uśmiechnęła się. Błysnęło. Trójka przyjaciół rzuciła się do ucieczki. Przeszli do realizacji planu B, jednakże Eren, miotany wątpliwościami, nie był w stanie przybrać formy tytana... Skąd Annie posiada umiejętność przemiany? Dlaczego szuka akceptacji i zrozumienia? Co jest prawdziwym celem ludzi-tytanów? Czy zwiadowcom uda się uciec spod topora i udowodnić, że ich ostatnia wyprawa wcale nie poszła na marne?”.
1571371475
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.