wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Shingeki no Kyojin 24 "Litość":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 24.
Polski tytuł odcinka: Litość.
Japoński tytuł odcinka: 慈悲 ―ストヘス区急襲②― (jihi -sutohesu-ku kyuushuu (2)-).
Data premiery: 21.09.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Jiyuu no Tsubasa" by Linked Horizon.
Ending: "great escape" by cinema staff.
Powiązania z mangą: rozdział 32s09-46, 33s01-03.
Opis odcinka: „Plan nie wypalił. Annie domyśliła się, co planują jej byli towarzysze ze 104. Oddziału Treningowego i na wszelki wypadek przygotowała pierścień z wysuwanym ostrzem. Uśmiechnęła się. Błysnęło. Trójka przyjaciół rzuciła się do ucieczki. Przeszli do realizacji planu B, jednakże Eren, miotany wątpliwościami, nie był w stanie przybrać formy tytana... Skąd Annie posiada umiejętność przemiany? Dlaczego szuka akceptacji i zrozumienia? Co jest prawdziwym celem ludzi-tytanów? Czy zwiadowcom uda się uciec spod topora i udowodnić, że ich ostatnia wyprawa wcale nie poszła na marne?”.
1675781716
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.