Shingeki no Kyojin 18 "Las gigantycznych drzew":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 18.
Polski tytuł odcinka: Las gigantycznych drzew.
Japoński tytuł odcinka: 巨木樹の森 -第57回壁外調査②- (kyobokuju no mori -dai gojuu-nana kai kabegai chousa (2)-).
Data premiery: 10.08.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Jiyuu no Tsubasa" by Linked Horizon.
Ending: "great escape" by cinema staff.
Powiązania z mangą: rozdział 24, 25s01-18.
Opis odcinka: „Na krótko po wtargnięciu Oddziału Zwiadowców na teren olbrzymów stało się coś niesłychanego. Pojawiła się inteligentna jednostka wroga - kobieta tytan prowadząca armię swoich pobratymców. W odróżnieniu od innych przedstawicieli gatunku nie była zainteresowana zjadaniem ludzi - jej cel był zupełnie inny - skupiła się na poszukiwaniach. Gdy skierowała się w stronę środka formacji, Armin był już niemal pewny, że wie, po kogo przyszła. Dowódca Erwin skierował zdziesiątkowany oddział w stronę lasu gigantycznych drzew... Czym lub kim jest kobieta tytan? Jaki jest jej cel? Co znajdą nasi bohaterowie w lesie gigantycznych drzew?”.
1571369992
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.