Shingeki no Kyojin 12 "Rana":






Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 12.
Polski tytuł odcinka: Rana.
Japoński tytuł odcinka: 傷 ―トロスト区攻防戦⑧― (kizu -torosuto-ku koubousen (8)-).
Data premiery: 22.06.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 13, 14s01-15.
Opis odcinka: „Od momentu pojawienia się tytanów ludzkość odnosiła w walce z nimi tylko klęski. Jednak teraz nadeszła chwila, w której role mogły się odwrócić - blokując wyrwę w murze, Eren mógł dać naszemu gatunkowi nadzieję, że ta wojna nie jest jeszcze przegrana. Ten z pozoru mały i nieistotny sukces mógł zapoczątkować marsz ludzkości w stronę należnego im miejsca na świecie. Jednak coś poszło nie tak. Eren przyjął formę tytana i gdy wydawało się, że ma zamiar podnieść głaz i wykonać swoją misję, bezpardonowo rzucił się na Mikasę... Dlaczego główny bohater zaatakował swoją przybraną siostrę? Czy będzie w stanie kontynuować misję? A może nieubłaganie zbliżająca się zagłada ludzkości okaże się faktem?”.
1571371839
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus





↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.