Shingeki no Kyojin 11 "Idol":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 11.
Polski tytuł odcinka: Idol.
Japoński tytuł odcinka: 偶像 ―トロスト区攻防戦⑦― (guuzou -torosuto-ku koubousen (7)-).
Data premiery: 15.06.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 12s09-45.
Opis odcinka: „Byli już o krok od śmierci, jednak dzięki interwencji ekscentrycznego dowódcy Pixisa, stanęli przed szansą udowodnienia, że nie są zdrajcami i zasługują na zaufanie ludzkości. Wymyślony na poczekaniu plan Armina mający na celu odbicie Trostu był na pozór banalnie prosty - przenieść ogromny głaz i zatkać nim dziurę w murze, przez którą tytani przedostawali się do środka - jednak rzeczywistość już wkrótce miała okazać się o wiele bardziej brutalna. Zbliżała się chwila prawdy. Napięcie sięgało zenitu. Ruszyli w stronę Trostu, jednakże... Czy Eren będzie w stanie przybrać formę tytana i swobodnie ją kontrolować? Czy uda się przekonać pozostałych żołnierzy, by wsparli naszego bohatera? Jak zakończy się misja odbicia Trostu?”.
1571373360
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.