wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Shingeki no Kyojin 10 "Odpowiedź":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 10.
Polski tytuł odcinka: Odpowiedź.
Japoński tytuł odcinka: 応える ―トロスト区攻防戦⑥― (kotaeru -torosuto-ku koubousen (6)-).
Data premiery: 08.06.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 11s08-41, 12s01-08.
Opis odcinka: „Ich sytuacja z sekundy na sekundę była coraz gorsza. Kurz, który wzbił się w powietrze po wystrzale artyleryjskim, powoli zaczął opadać i odkrywać przerażający widok ciała tytana osłaniającego trójkę zdrajców. Sparaliżowani ze strachu członkowie żandarmerii w bezruchu patrzyli na ten niecodzienny widok. Jednakże pewnym było, że taka sytuacja nie potrwa długo i mając potwierdzenie nie do końca ludzkiej natury głównego bohatera, zaraz ruszą do brutalnego ataku. Mikasa, Eren i ich przyjaciel potrzebowali cudu. Musieli powierzyć swój los genialnemu Arminowi i jego zdolności przekonywania. Czy naszym bohaterom uda się uciec spod ostrza gilotyny? W jaki sposób udowodnią innym ludziom, że Eren nie jest ich wrogiem? Czy ludzkość znajdzie sposób na utrzymanie muru Rose?”.
1675785507
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE mega [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.