Shingeki no Kyojin 10 "Odpowiedź":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 10.
Polski tytuł odcinka: Odpowiedź.
Japoński tytuł odcinka: 応える ―トロスト区攻防戦⑥― (kotaeru -torosuto-ku koubousen (6)-).
Data premiery: 08.06.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 11s08-41, 12s01-08.
Opis odcinka: „Ich sytuacja z sekundy na sekundę była coraz gorsza. Kurz, który wzbił się w powietrze po wystrzale artyleryjskim, powoli zaczął opadać i odkrywać przerażający widok ciała tytana osłaniającego trójkę zdrajców. Sparaliżowani ze strachu członkowie żandarmerii w bezruchu patrzyli na ten niecodzienny widok. Jednakże pewnym było, że taka sytuacja nie potrwa długo i mając potwierdzenie nie do końca ludzkiej natury głównego bohatera, zaraz ruszą do brutalnego ataku. Mikasa, Eren i ich przyjaciel potrzebowali cudu. Musieli powierzyć swój los genialnemu Arminowi i jego zdolności przekonywania. Czy naszym bohaterom uda się uciec spod ostrza gilotyny? W jaki sposób udowodnią innym ludziom, że Eren nie jest ich wrogiem? Czy ludzkość znajdzie sposób na utrzymanie muru Rose?”.
1571374933
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.