Shingeki no Kyojin 09 "Historia lewej ręki":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 09.
Polski tytuł odcinka: Historia lewej ręki.
Japoński tytuł odcinka: 左腕の行方 ―トロスト区攻防戦⑤― (hidariude no yukue -torosuto-ku koubousen (5)-).
Data premiery: 01.06.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 09.5s14-26, 10, 11s01-08.
Opis odcinka: „Przy murze okalającym dzielnicę Trost zapanowała dziwna cisza. Eren, który wcześniej został pożarty przez tytana, nagle wyłonił się z wnętrza innego potwora i w tajemniczy sposób odzyskał swoje odgryzione wcześniej kończyny. Mikasa i Armin, którzy w międzyczasie zostali otoczeni przez wojsko, nerwowo próbowali wybudzić majaczącego we śnie przyjaciela. Tak, nawet przez chwilę nie zwątpili, że to nadal ich sojusznik i towarzysz broni. Jednakże reakcja pozostałych ludzi, którzy przez ponad sto lat żyli w nieprzerwanym strachu przed olbrzymimi monstrami, nie mogła być już tak oczywista. Ich złowrogi sposób patrzenia nie wróżył nic dobrego. Co wydarzyło się tuż po pożarciu Erena? W jaki sposób znalazł się w tytanie renegacie? Czy ludzie będą w stanie zaakceptować tak wielkie podobieństwo do wroga w swoim towarzyszu?”.
1571372640
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.