Shingeki no Kyojin 08 "Słyszę bicie twego serca":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 08.
Polski tytuł odcinka: Słyszę bicie twego serca.
Japoński tytuł odcinka: 心臓の鼓動が聞こえる ―トロスト区攻防戦④― (shinzou no kodou ga kikoeru -torosuto-ku koubousen (4)-).
Data premiery: 25.05.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 08s16-37, 09.
Opis odcinka: „Sytuacja była beznadziejna, mieli za mało gazu, by wspiąć się na mury, a zespół zaoptrzeniowy został uwięziony w kwaterze wraz z zapasami paliwa. Musieli zaryzykować, jednak w głębi serca czuli, że wymyślona naprędce akcja dostania się do magazynu nie ma szans na powodzenie. Ginęli jeden za drugim. Potrzebowali cudu. I wtedy stało się coś niepojętego. Pojawił się tajemniczy tytan, który obrócił się przeciwko swojemu gatunkowi i zaczął mordować pobratymców. Żołnierze oddziału kadetów zamarli w dziwnym uniesieniu, nie mogąc oderwać oczu od odmieńca, który wydawał im się uosobieniem całej ludzkiej nienawiści do swojego ciemiężcy. Nie mieli wtedy jeszcze pojęcia, że za chwilę wydarzy się coś, co całkowicie zmieni sposób, w jaki ludzie będą patrzeć na tytanów. Jaką prawdę skrywa tajemniczy tytan? Dlaczego uratował Mikasę? Czy oddziałowi kadetów uda się wydostać z Trostu?”.
1571374218
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.