Shingeki no Kyojin 06 "Świat oczyma małej dziewczynki":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 06.
Polski tytuł odcinka: Świat oczyma małej dziewczynki.
Japoński tytuł odcinka: 少女が見た世界 ―トロスト区攻防戦②― (shoujo ga mita sekai -torosuto ku koubousen (2)-).
Data premiery: 11.05.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 05, 06.
Opis odcinka: „Był ponury, deszczowy dzień. Po ponownym ataku gigantycznego tytana najlepsi kadeci, w tym Mikasa Ackerman, zostali przydzieleni do zabezpieczenia ewakuacji mieszkańców dzielnicy Trost. Z oddali dało się słyszeć wrzaski pożeranych żołnierzy, którzy za wszelką cenę starali się nie dopuścić tytanów do ludności cywilnej. Mikasa, która wbrew swej woli została rozdzielona z Erenem i trafiła do tylnej straży, była wyjątkowo niespokojna, przeczuwała, że zbliża się coś strasznego. Groźba utraty tego, co zostało z jej rodziny, przywołała wspomnienia jej tragicznej przeszłości. W jaki sposób główna bohaterka straciła swoją najbliższą rodzinę? Co takiego stało się w przeszłości? Dlaczego została przygarnięta przez rodzinę Erena?”.
1571370288
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.