wbijam.pl Wsparcie Kontakt

Shingeki no Kyojin 06 "Świat oczyma małej dziewczynki":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 06.
Polski tytuł odcinka: Świat oczyma małej dziewczynki.
Japoński tytuł odcinka: 少女が見た世界 ―トロスト区攻防戦②― (shoujo ga mita sekai -torosuto ku koubousen (2)-).
Data premiery: 11.05.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 05, 06.
Opis odcinka: „Był ponury, deszczowy dzień. Po ponownym ataku gigantycznego tytana najlepsi kadeci, w tym Mikasa Ackerman, zostali przydzieleni do zabezpieczenia ewakuacji mieszkańców dzielnicy Trost. Z oddali dało się słyszeć wrzaski pożeranych żołnierzy, którzy za wszelką cenę starali się nie dopuścić tytanów do ludności cywilnej. Mikasa, która wbrew swej woli została rozdzielona z Erenem i trafiła do tylnej straży, była wyjątkowo niespokojna, przeczuwała, że zbliża się coś strasznego. Groźba utraty tego, co zostało z jej rodziny, przywołała wspomnienia jej tragicznej przeszłości. W jaki sposób główna bohaterka straciła swoją najbliższą rodzinę? Co takiego stało się w przeszłości? Dlaczego została przygarnięta przez rodzinę Erena?”.
1675780251
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.