Shingeki no Kyojin 05 "Pierwsza walka":


Seria: Shingeki no Kyojin.
Numer odcinka: 05.
Polski tytuł odcinka: Pierwsza walka.
Japoński tytuł odcinka: 初陣 ―トロスト区攻防戦①― (uijin -torosuto ku koubousen (1)-).
Data premiery: 04.05.2013.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Guren no Yumiya" by Linked Horizon.
Ending: "Utsukushiki Zankoku na Sekai" by Yōko Hikasa.
Powiązania z mangą: rozdział 04.
Opis odcinka: „Minęło ledwie pięć lat od ataku ogromnego tytana i zniszczenia muru w dzielnicy Shiganshina. Ludzkość powoli zaczynała dochodzić do siebie po utracie blisko jednej piątej populacji i trzydziestu procent terenów. Grupie nowo mianowanych żołnierzy wysłanych na mury w dzielnicy Trost w najgorszych koszmarach nie śniło się, że na pierwszej warcie przyjdzie im zmierzyć się z wrogiem. Jednak on nadszedł. Kolosalny tytan wyłonił się jak spod ziemi, zupełnie jak za pierwszym razem. Eren Jaeger - nie wahając się ani chwili - stanął twarzą w twarz z krwistoczerwonym potworem. Czy uda mu się wyjść cało z tej nierównej walki? Czy uda się uratować choć część mieszkańców Trostu? Jak zachowają się w tak trudnej chwili niemający żadnego doświadczenia kadeci?”.
1571371658
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE openload [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD]
ONLINE vk [TMJ] Mariko Tsukasa oglądaj [HD + SD]


comments powered by Disqus

↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: kolejność oglądania, pierwsza seria, druga seria, trzecia seria, czwarta seria, odcinki specjalne, teatrzyk obrazkowy, filmy kinowe, bez żalu, gimnazjum tytanów, openingi, endingi.
Podobne anime: Bleach, Black Clover, Boku no Hero, Dr. Stone, Fairy Tail, Gintama, HunterxHunter, Naruto, One Piece, Saga Winlandzka, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Na stronie nie są przechowywane żadne pliki wideo, strona archiwizuje jedynie ogólnodostępne linki do serwisów wideo, których użytkownicy potwierdzili legalność zamieszczonych materiałów.